RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 01315L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 01315L 3.2 Inch Electric Heating Element Stainless Steel 4000W
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 01315L |
| Manufacturer Part # | 01315L |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 01315L Heating Element 4000w Etl Esp 220v
