RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01303114 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01303114 3.85 Inch Fill Tube Corrosion Resistant with Precision Fit
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01303114 |
| Manufacturer Part # | 01303114 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01303114 9 Inch Extension Fill Tube
