RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -01303-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn -01303-0000 40mm Screw Stainless Steel OEM Fastening Component
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -01303-0000 |
| Manufacturer Part # | -01303-0000 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -01303-0000 Screw Pnh Sltd Sst 4 40x.50