RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01298.1000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 01298.1000 2.15 Inch Sight Gauge Glass with Durable Design
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01298.1000 |
| Manufacturer Part # | 01298.1000 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01298.1000 Kit Sight Gauge Glass 4.0 Lg
