Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 012838 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 012838 3 Inch Thermostat S 5/16 Inch to 7 1/2 Inch Durable Control
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012838 |
| Manufacturer Part # | 012838 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012838 Thermostat S 5/16 X 7 1/2 48
