RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 012606 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 012606 Tube Sealtite Groen Fpc/1 with Reliable Sealing - 1.63 Inch
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012606 |
| Manufacturer Part # | 012606 |
| Height | 0.88" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 1.63" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012606 Sealtite Tube, Groen Fpc/1
