RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01230671 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01230671 Fitting 1/4 to 3/8 Inch Tube Seamless Connection
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01230671 |
| Manufacturer Part # | 01230671 |
| Height | 0.8" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01230671 Fitting 1/4 To 3/8 Tube
