RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 012304 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 012304 2 1/2 Inch Id O Ring Gas OEM Seal Rubber
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012304 |
| Manufacturer Part # | 012304 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012304 O Ring 2 1/2" Id X