RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01223015 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01223015 Valve Solenoid Water Feed Commercial OEM Durable Metal
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01223015 |
| Manufacturer Part # | 01223015 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01223015 Valve Solenoid Water Feed 710