- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen 012060 0.25 Inch Socket Set Screw Steel for Groen Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012060 |
| Manufacturer Part # | 012060 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012060 Socket Set Screw, Groen Bpm 30g 40g Mw/d-80
