RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 01176853 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 01176853 1 1/4 Inch Valve Ball Food Grade Stainless Steel
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 01176853 |
| Manufacturer Part # | 01176853 |
| Height | 2.4" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 2.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 01176853 Valve Ball 1 1/4