RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 0117320 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 0117320 3.9 Inch Stainless Steel Blade Dismantling Tool with Ergonomic Handle
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 0117320 |
| Manufacturer Part # | 0117320 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 0117320 Blade Dismantling Tool
