RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 011412 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 011412 11 Qt Gasket Hopper Cover Rubber Food-Safe Design
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 011412 |
| Manufacturer Part # | 011412 |
| Height | 1.2" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 15.6" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 011412 Gasket Hopper Cover 10 Qt