RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01122662 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01122662 8.7 Inch Digital Scale Electric Stainless Steel - Compact Design
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01122662 |
| Manufacturer Part # | 01122662 |
| Height | 3.4" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01122662 Kit Scale Rc
