RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 010901-00046 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 010901-00046 1.85 Inch Gas Orifice Spud Metal Durable Replacement
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 010901-00046 |
| Manufacturer Part # | 010901-00046 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 010901-00046 Orifice Spud
