Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 0109-01M faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 0109-01M 12 Inch Adjustable Pre-rinse Wall Bracket Stainless Steel
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 0109-01M |
| Manufacturer Part # | 0109-01M |
| Height | 8.88" |
| Width | 12" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 0109-01M Pre-rinse Wall Bracket By T&s Brass, Length 2-to 6 3/4" Adjustable, Prop 65 Warning, This Product Can Expose You To Chemicals Including Chromium, (hexavalent Compounds) Which Are Known To The State Of, California To Cause Cancer And Birth Defects Or Other, Reproductive Harm., Type Wall, Weight 0.687 Lb, Models Used In, T&s Brass B-0113-b B-0131 B-0133 B-0133-adf-12-b B-0133-b, B-0154-14-cr-bc B-129-vb B-2223
