RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01085877 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01085877 Door Outer Lift 19 Inch Steel Commercial Parts
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01085877 |
| Manufacturer Part # | 01085877 |
| Height | 4" |
| Width | 19" |
| Depth | 48" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01085877 Door Outer Lift 45