RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01082.0006 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 01082.0006 2 Inch Sprayhead Stainless Steel for Dishwashing
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01082.0006 |
| Manufacturer Part # | 01082.0006 |
| Height | 0.05" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01082.0006 Sprayhead 1 Hole Sst (1 141)