Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 0107C pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 0107C 3/8 Inch Fluid Flow Spray Valve Durable Stainless Steel Energy Saver
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 0107C |
| Manufacturer Part # | 0107C |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 9.88" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 0107C T & S Energy Saver Spray Valve. .65 Gpm Low Flow., [ Water ] [ Size 3/8" ] [ Spray ] [ Width 2-7/8" ], [brand T&s ] [ Mfg# B0107c ]
