RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01072842 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01072842 6.45 Inch Insulated Tube Drain for Ice Machines
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01072842 |
| Manufacturer Part # | 01072842 |
| Height | 2.25" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 18.9" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01072842 Tube Drain Insulated 2 May 50
