RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01067693 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01067693 OEM Gearmotor for Ice Machine and Refrigeration Applications
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01067693 |
| Manufacturer Part # | 01067693 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01067693 Bracket Gearmotor 425