RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01064658 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01064658 8 Inch Evaporator Unit Air-Cooled Ice Production
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01064658 |
| Manufacturer Part # | 01064658 |
| Height | 5.85" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 4.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01064658 Evaporator 425
