RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 01061693SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 01061693SP 24 Inch Stainless Steel Filter Pan Caddy Assy with Handle
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 01061693SP |
| Manufacturer Part # | 01061693SP |
| Height | 13" |
| Width | 24" |
| Depth | 32" |
| Weight | 11.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 01061693SP Filter Pan Caddy Assy 2 424scf