RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 01061455SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 01061455SP 16 Inch Hose Filter with Nozzle for Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 01061455SP |
| Manufacturer Part # | 01061455SP |
| Height | 3.25" |
| Width | 16.4" |
| Depth | 23.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 01061455SP Hose Filter W/ Nozzle
