Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Taylor Thermometer 010425J 6 Inch Cleaner Stera Sheen Green Label 4 Pack
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 010425J |
| Manufacturer Part # | 010425J |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 17.7 lbs |
| Hazardous | True |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 010425J Stera-sheen Green Label Sanitizer & Cleaner 4 Jars/cs, Each Jar 4 Lbs., Provides Thorough Sanitizing Cleaning & Odor, Removal In Only One Procedure., No Need For Separate Procedures To Clean Delime, & Remove Milkstone From Your Machine & Parts, , Saves Additional Labor & Materials., Simplify Your Operations Cut Costs & Provide, Quality Assurance., Fda & Epa Approved As A Final Rinse Sanitizer., Cleans And Sanitizes Anything, Recommended For, Ice Cream Machines. Frozen Drink And Dessert Machines., Ice Tea Dispensers & Brewers. Soda And Beer Lines., Ice Machines. Floors Walls And Grout.
