Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 010394-45 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 010394-45 12-1/2 Inch Lever Waste Handle Stainless Steel with Black Plastic Handle
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 010394-45 |
| Manufacturer Part # | 010394-45 |
| Height | 13.94" |
| Width | 1" |
| Depth | 9.56" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 010394-45 Lever Waste Handle By T&s Brass, Includes Black Plastic Handle, Length 12-1/2" Rod, Material(s) Stainless Steel, Outside Diameter 3/8" Rod, Weight 0.515 Lb, Models Used In, T&s Brass B-3960 B-3970
