RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01037027 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01037027 OEM Kit Compressor Stainless Steel Commercial Equipment
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01037027 |
| Manufacturer Part # | 01037027 |
| Height | 13" |
| Width | 15" |
| Depth | 18" |
| Weight | 85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01037027 Kit Compressor Gen Iii Hcd16