FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01027390 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01027390 Feeder Scale Inhibitor Srx E Corrosion-Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01027390 |
| Manufacturer Part # | 01027390 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 19" |
| Weight | 3.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01027390 Feeder Scale Inhibitor Srx E