RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 010231 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 010231 3/4 Inch NPT Male Black Nipple for Plumbing Connections
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 010231 |
| Manufacturer Part # | 010231 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 010231 Nipple 3/4" Npt X 1 1/2" Blk
