RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01006543 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01006543 4.85 Inch Pan Drain 700 Corrosion Resistant Component
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01006543 |
| Manufacturer Part # | 01006543 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 7.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01006543 Pan Drain 700
