RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machine parts and accessories.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01006501 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01006501 Gasket 1 Inch Retainer for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01006501 |
| Manufacturer Part # | 01006501 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01006501 Gasket W/retainer 700