RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01006154 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01006154 Grill Front 700 17 Inch Stainless Steel Panel for Follett Units
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01006154 |
| Manufacturer Part # | 01006154 |
| Height | 4" |
| Width | 17" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01006154 Grill Front 700