RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01002724 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01002724 Potential Relay for Follett Ice Machines Fzr 20 to 25
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01002724 |
| Manufacturer Part # | 01002724 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01002724 Kit Potential Relay Fzr 20/25
