RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01001586 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 01001586 9 Inch Electric Heater Perimeter Style Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01001586 |
| Manufacturer Part # | 01001586 |
| Height | 2.85" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01001586 Heater Perimeter Style 240v