RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01001557 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 01001557 5.45 Inch Upper Tubing Assembly Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01001557 |
| Manufacturer Part # | 01001557 |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01001557 Tubing Assembly Upper Gw24
