RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01001555 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 01001555 6.55 Inch Tubing Assembly Lower Sanit Stainless Steel
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01001555 |
| Manufacturer Part # | 01001555 |
| Height | 4.15" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 13.65" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01001555 Tubing Assembly Lower Sanit
