RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01000687 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 01000687 Tubing Assembly Liquid Low Leak Food-safe Polymer
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000687 |
| Manufacturer Part # | 01000687 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 13.1" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000687 Tubing Assembly Liquid Low Le
