- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 01000675 4 Inch Pump Inlet Corrosion Resistant for gt 24
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000675 |
| Manufacturer Part # | 01000675 |
| Height | 3.85" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000675 Screen Pump Inlet (gt 24 And
