- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 01000662 13 Inch Assembly Rinse Tank Guide Stainless Steel
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000662 |
| Manufacturer Part # | 01000662 |
| Height | 0.1" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 18.8" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000662 Assembly Rinse Tank Guide Gt