RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01000659 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 01000659 18 Inch Assembly Rinse Tank Guide Stainless Steel
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000659 |
| Manufacturer Part # | 01000659 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000659 Assembly Rinse Tank Guide Gt