RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro commercial dishwashers.
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro 01000656 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro 01000656 12 Inch Curtain Wash or Rinse Stainless Steel for Glastender GT-30
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000656 |
| Manufacturer Part # | 01000656 |
| Height | 1.3" |
| Width | 12" |
| Depth | 16.95" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000656 Wash Or Rinse Curtain, Glastender Gt-30
