RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01000602 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 01000602 0.55 Inch Inlet Elbow for Beverage Systems Corrosion Resistant
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000602 |
| Manufacturer Part # | 01000602 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000602 Inlet Elbow 3/16 7/32
