RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01000580 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 01000580 10 Inch Stainless Steel Pump Kit Water Recirculating
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000580 |
| Manufacturer Part # | 01000580 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 16.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000580 Pump Kit Water Recirculating
