RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar equipment and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01000530 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 01000530 7 Inch Splash Cover Top Fro Food Safe Polycarbonate
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000530 |
| Manufacturer Part # | 01000530 |
| Height | 3.85" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 17.65" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000530 Guard Splash Cover Top Fro
