- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 01000518 Low Level Sensor Pickup Tube Food Safe Corrosion Resistant
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000518 |
| Manufacturer Part # | 01000518 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000518 Pickup Tube Low Level Sensor
