RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 0100049-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 0100049-S 15 Inch Electric Condensate Evaporator Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 0100049-S |
| Manufacturer Part # | 0100049-S |
| Height | 3.15" |
| Width | 14.95" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 0100049-S Pan Elec Condensate Eva P
