Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 01-605114 20 Inch Assy Rinse Arm OEM with Attachments
Item:
#1902295
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 01-605114 |
| Manufacturer Part # | 01-605114 |
| Height | 1.75" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 01-605114 20 Inch Assy Rinse Arm OEM with Attachments
$322.63
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 01-605114 Assy Rinse Arm