Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 01-515367-00002 19 Inch Door Sealing Essential for Refrigeration
Item:
#1491059
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 01-515367-00002 |
| Manufacturer Part # | 01-515367-00002 |
| Height | 1" |
| Width | 19" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 01-515367-00002 19 Inch Door Sealing Essential for Refrigeration
$196.01
Unit price
/
Unavailable
