Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart pizza pans.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 01-505027-000PE pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 01-505027-000PE 5 Inch Driver Octagonal Aluminum for Hobart Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 01-505027-000PE |
| Manufacturer Part # | 01-505027-000PE |
| Height | 2.15" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 01-505027-000PE Material Aluminum, Width 5", 127 Mm, Outer Diameter 5", Thread 40671, Depth 1 5/8", 41 Mm
