Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 01-502214 2.85 Inch Bearing Ball Lower Stainless Steel Durable Design
Item:
#1502336
Technical details
| Manufacturer | Mannhart |
|---|---|
| Model Number | 01-502214 |
| Manufacturer Part # | 01-502214 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 01-502214 2.85 Inch Bearing Ball Lower Stainless Steel Durable Design